pl_PL

Dla nas
nie ma granic

15 lat razem. Działamy kompleksowo, sprawnie, terminowo. Dbamy o dynamiczny rozwój firmy, a klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Od 2005 r. robimy wszystko, żeby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Opierając się na doświadczeniu zdobytym do tej pory, świadczymy najwyższej jakości usługi transportowe w Polsce, w Unii Europejskiej i we Wspólnocie Niepodległych Państw. Zatrudniamy zaangażowanych, dynamicznych profesjonalistów – razem tworzymy Spedtrans, firmę dla której nie ma granic.

W Spedtrans

Stawiamy na pracowników

Ludzie są dla nas najważniejsi. Jesteśmy firmą rodzinną, która docenia swoich pracowników. Obecnie zatrudniamy ponad 120 osób, w tym ponad 80 kierowców. Chętnie dajemy szansę młodym i pozwalamy im się rozwijać razem z nami.

Mamy doświadczenie

15 lat działania w branży sprawiło, że doskonale potrafimy odpowiadać na potrzeby klientów. Obsługujemy w zasadzie każdy sektor rynku – od spożywczego, przez meblowy, metalurgiczny, aż po budowlany.

Dysponujemy szeroką flotą

W naszej ofercie znajdują się różnorodne pojazdy pozwalające na przewóz dowolnych ładunków. Dysponujemy m.in. chłodniami i izotermami, które umożliwiają transport paczek w ściśle określonej temperaturze.

Dbamy o doskonałą obsługę klientów

Od momentu zamówienia transportu aż do czasu otrzymania powiadomienia o dostawie – pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami i odpowiadamy na wszystkie pytania. Pomagamy, doradzamy, wyjaśniamy wątpliwości.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych
Hosting: VM