pl_PL

Mówią
o nas

Markę firmy budują wszyscy pracownicy, nie tylko zarząd

Źródło: Puls Biznesu
Treść chroniona prawem autorskim. Całość przeczytasz tu: https://www.pb.pl/marke-firmy-buduja-wszyscy-pracownicy-nie-tylko-zarzad-993010
Firma Sped-Trans, zajmująca się transportem, spedycją, magazynowaniem, świadcząca też usługi agencji celnej, powstała w 2005 r.
Założyła ją Anna Gizowska (wówczas Iwanicka). Na początku była to jednoosobowa działalność prowadzona w małym pokoju...

Trudne czasy rodzą twardych ludzi: 4 sposoby na przetrwanie i rozwój w branży TSL

Źródło: timocom.pl
Czego możesz się nauczyć od doświadczonej firmy transportowo-spedycyjnej?
Sped-Trans regularnie inwestuje we własną flotę

Historia firmy Sped-Trans - od skromnych początków w maleńkim biurze aż po imponującą flotę i rzeszę lojalnych klientów - mogłaby posłużyć za scenariusz hollywoodzkiego filmu. Prawdziwe życie różni się jednak od kinowych przebojów tym, że po happy endzie następuje dalszy ciąg. Nie wystarczy rozwinąć firmy i napawać się sukcesem. Doświadczeni przedsiębiorcy z branży TSL wiedzą, że tylko ciągłe trzymanie ręki na pulsie może pozwolić na zachowanie raz zdobytej pozycji. Wśród nich jest Anna Gizowska, założycielka i Dyrektor Generalna firmy transportowo-spedycyjnej działającej od 2005 roku...

Na właściwych filarach

Źródło: monitorrynkowy.pl
Sped-Trans to firma z branży TSL, która od jednoosobowej działalności gospodarczej założonej w roku 2005 rozwinęła się w średnie przedsiębiorstwo zatrudniające obecnie ponad 50 osób.

Spółka dysponuje 330 pojazdami, z których aż 80 stanowi własna flota; pozostali to stali – zadowoleni – podwykonawcy. Przychody firmy z roku na rok rosną w dwucyfrowym tempie. W ramach poszerzenia działalności Sped-Trans uruchomił oddział na terenie Niemiec.

Filarami, na których opiera się rozwój firmy, są: bezpieczeństwo finansowe, podążanie za zmianami rynkowymi, cyfryzacja oraz dokładna weryfikacja partnerów biznesowych.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych
Hosting: VM