pl_PL
Skontaktuj się z nami!

10-088 Olsztyn,
ul. Sikorskiego 25A
NIP: PL 739-386-21-03 , REGON: 281526738

 

Dyrektor Generalny

Dział Spedycji Krajowej i Międzynarodowej

Justyna Chudzik

Spedytor/Planner

 

tel: +48 512 117 153
e-mail: j.chudzik@spedtrans.net

Bożena Kołakowska-Wieremiej

Anna Greger

Spedytor/Planner

 

tel: +48 505 506 555
e-mail: a.greger@spedtrans.net

Sławomir Szwed

Iwona Kondrat

Spedytor/Planner

 

tel: +48 690 828 163
e-mail: i.kondrat@spedtrans.net

Anna Czernik

Spedytor/Planner

 

tel: +48 500 309 994
e-mail: a.czernik@spedtrans.net

Dominika Andruszkiewicz

Spedytor/Planner

 

tel: +48 530 137 837
e-mail: d.andruszkiewicz@spedtrans.net

Michał Sostek

Spedytor/Planner

 

tel: +48 518 183 925
e-mail: m.sostek@spedtrans.net

Ewelina Popowiecka

Spedytor/Planner

 

tel: +48 501 946 024
e-mail: e.popowiecka@spedtrans.net

Krzysztof Hrynkiewicz

Spedytor/Planner

tel: +48 515 980 461
e-mail: k.hrynkiewicz@spedtrans.net

Łukasz Rapczyński

Spedytor/Planner

 

tel: +48 570 006 563
e-mail: l.rapczynski@spedtrans.net

Piotr Grzyb  - spedytor

Spedytor/Planner

 

tel: +48 48570006441
e-mail: p.grzyb@spedtrans.net

Maciej Piechota

Spedytor/Planner

 

tel: +48 512138293
e-mail: m.piechota@spedtrans.net

Krzysztof Kumor

Spedytor/Planner

 

tel: +48 570 006 441
e-mail: k.kumor@spedtrans.net

Jadwiga Mikielska

Spedytor/Planner

 

tel: +48 570 005 369
e-mail: j.mikielska@spedtrans.net

Konrad Załęski

Spedytor/Planner

 

tel: +48 530 599 780
e-mail: k.zaleski@spedtrans.net

Joanna Tańska

Spedytor/Planner

 

tel: +48 512 149 343
e-mail: j.tanska@spedtrans.net

Dział Transportu Krajowego i Międzynarodowego

Janusz Gizowski

Dyrektor Transportu

tel: +48 662 033 369
e-mail: j.gizowski@spedtrans.net

Ewa Kiełbasa

Dyspozytor/Planner

 

tel: +48 506 115 041
e-mail: e.kielbasa@spedtrans.net

Aleksandra Ponikiewska

Dyspozytor/Planner

 

tel: +48 797651473
e-mail: a.ponikiewska@spedtrans.net

Mateusz Andruszkiewicz

Dyspozytor/Planner

 

tel: +48 797 651 508
e-mail: m.andruszkiewicz@spedtrans.net

Dział Księgowości i Administracji

Kamila Gizowska

Joanna Grzanowicz

Edyta Gulbinowacz

Główna księgowa

tel: + 48 89 526 43 51
e-mail: e.gulbinowicz@spedtrans.net

Karolina Szelągowska

Księgowa/Kadrowa 

 

tel: +48 89 526 43 51
e-mail: k.szelagowska@spedtrans.net

Krystyna Krasowska

Referent d/s księgowości

tel: +48 89 533 99 07
e-mail: k.krasowska@spedtrans.net

Dagmara Tober

Asystent d/s księgowości

 

tel: +48 89 533 99 07
e-mail: d.tober@spedtrans.net

Dyrektor Generalny

Dział Spedycji Krajowej i Międzynarodowej

Justyna Chudzik

Spedytor/Planner

 

tel: +48 512 117 153
e-mail: j.chudzik@spedtrans.net

Bożena Kołakowska-Wieremiej

Anna Greger

Spedytor/Planner

 

tel: +48 505 506 555
e-mail: a.greger@spedtrans.net

Sławomir Szwed

Iwona Kondrat

Spedytor/Planner

 

tel: +48 690 828 163
e-mail: i.kondrat@spedtrans.net

Anna Czernik

Spedytor/Planner

 

tel: +48 500 309 994
e-mail: a.czernik@spedtrans.net

Dominika Andruszkiewicz

Spedytor/Planner

 

tel: +48 530 137 837
e-mail: d.andruszkiewicz@spedtrans.net

Michał Sostek

Spedytor/Planner

 

tel: +48 518 183 925
e-mail: m.sostek@spedtrans.net

Ewelina Popowiecka

Spedytor/Planner

 

tel: +48 501 946 024
e-mail: e.popowiecka@spedtrans.net

Krzysztof Hrynkiewicz

Spedytor/Planner

 

tel: +48 515 980 461
e-mail: k.hrynkiewicz@spedtrans.net

Łukasz Rapczyński

Spedytor/Planner

 

tel: +48 570 006 563
e-mail: l.rapczynski@spedtrans.net

Piotr Grzyb  - spedytor

Spedytor/Planner

 

tel: +48 48570006441
e-mail: p.grzyb@spedtrans.net

Maciej Piechota

Spedytor/Planner

 

tel: +48 512138293
e-mail: m.piechota@spedtrans.net

Krzysztof Kumor

Spedytor/Planner

 

tel: +48 570 006 441
e-mail: k.kumor@spedtrans.net

Jadwiga Mikielska

Spedytor/Planner

 

tel: +48 570 005 369
e-mail: j.mikielska@spedtrans.net

Konrad Załęski

Spedytor/Planner

 

tel: +48 530 599 780
e-mail: k.zaleski@spedtrans.net

Joanna Tańska

Spedytor/Planner

 

tel: +48 512 149 343
e-mail: j.tanska@spedtrans.net

Dział Transportu Krajowego i Międzynarodowego

Janusz Gizowski

Dyrektor Transportu

tel: +48 662 033 369
e-mail: j.gizowski@spedtrans.net

Ewa Kiełbasa

Dyspozytor/Planner

 

tel: +48 506 115 041
e-mail: e.kielbasa@spedtrans.net

Aleksandra Ponikiewska

Dyspozytor/Planner

 

tel: +48 797651473
e-mail: a.ponikiewska@spedtrans.net

Mateusz Andruszkiewicz

Dyspozytor/Planner

 

tel: +48 797 651 508
e-mail: m.andruszkiewicz@spedtrans.net

Dział Księgowości i Administracji

Kamila Gizowska

Joanna Grzanowicz

Edyta Gulbinowacz

Główna księgowa

tel: + 48 89 526 43 51
e-mail: e.gulbinowicz@spedtrans.net

Karolina Szelągowska

Księgowa/Kadrowa 

 

tel: +48 89 526 43 51
e-mail: k.szelagowska@spedtrans.net

Krystyna Krasowska

Referent d/s księgowości

tel: +48 89 533 99 07
e-mail: k.krasowska@spedtrans.net

Dagmara Tober

Asystent d/s księgowości

 

tel: +48 89 533 99 07
e-mail: d.tober@spedtrans.net

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych
Hosting: VM